Babalar parkede
02 Haziran 2023 10:25

Babalar parkede

İlimizin basketbol alt yapısı kuvvetli kulüplerinden ve kısa süre içerisinde bir birinden yetenekli sporcuları Kocaeli basketboluna kazandıran Hanibal Spor Kulübü güzel bir etkinlikte bir araya geldi. Bu kez çocukları babalarının basketboldaki hünerlerini izledi ve not verdi.

 

TER ATTILAR

Koordinatör Burak Kaya açıklamasında “Hanibal ailesi olarak keyifli bir akşamda bir araya geldik. Babalarımız sahaya indi ve mini ter atma maçları oynadı. Katılan ve gönlü bizimle olup gelemeyen tüm velilerimize çok teşekkür ederiz. Hanibal Basketbol, idealist bir altyapı kulübüdür” dedi.

 

ÇOCUKLARINIZI GÜVENLE GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Hanibal Spor Kulübü antrenörleri yüksek lisans ve doktora eğitimi almış uzman kadrolardan oluşuyor. Çalışmaları, bilimsel ve pedagojik antrenman formatıyla yapılıyor. Öte yandan çalışmalarda yaş gruplarına göre özel antrenman programları ve ekipmanları kullanılıyor. Hanibal Basketbol, sporda çocukların potansiyellerini tam olarak keşfetmelerini sağlamak için uzmanlar tarafından hazırlanmış “Uzun Vadeli Sporcu Gelişim Modeli”  ve planlaması ile faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

 

Güncelleme: 02 Haziran 2023 10:27
Başak Yemek
Arslan Teknik
X