Fırat Okul: Aileleri ile burada olacaklarına inanıyoruz
09 Kasım 2023 11:46

Fırat Okul: Aileleri ile burada olacaklarına inanıyoruz

İzmit Belediyespor’un başantrenörü olarak takıma ev sahipliği yapan, milli takımın yardımcı antrenörü Hasan Fırat Okul, gruptan çıkmak istediklerini ifade etti.

 

AYŞE CORA DA BİZİM İLE BİRLİKTE

Heyecanlı olduklarının altını çizen başarılı koç şu şekilde konuştu: Milli takımlarda yer almak gurur verici. Yıllarca görev almıştım, şimdi tekrardan burada olmak büyük keyif veriyor. Heyecanlıyız. Kulübümüzden Ayşe Cora da burada. Milli takımın tecrübeli, önemli oyuncularından bir tanesi. Ligde sakatlığı olmuştu, şu an sıkıntısı yok. Milli takımda da en iyisini yapacaktır. Oyuncuların çoğu alt yapılardan çalıştığımız oyuncular. Bugün hep beraber olmak bize gurur veriyor.

 

İZMİT, SALONU DOLDURACAKTIR

Önümüzde çok önemli maç var. Grubu birinci bitirmek istiyoruz. Başlangıcı Slovakya maçı. Geçtiğimiz Avrupa şampiyonasından acı tecrübemiz var. Onun da hırsıyla daha iyi olacağız. İzmit’teki, Kocaeli’deki seyircilerin kadın basketboluna olan ilgisini ve sevgisini biliyoruz. Hep beraber burayı dolduracaklarını, ekstra gücü bize vereceklerini biliyoruz.

 

GÜVENİYORUZ

5 yıldır İzmit’teyim. Kadın basketboluna olan ilgilerini biliyoruz. Milli takımın hepimiz için en önemli olgu olduğunu biliyoruz. Haberi olan herkesin çocuklarıyla birlikte burada olacağını ve bize destek vereceğini biliyoruz. İzmit halkına güveniyoruz. Alışılagelmiş basketbola olan sevgilerini buraya yansıtırlarsa hep beraber o desteği sahaya yansıtabiliriz.

Güncelleme: 09 Kasım 2023 11:47
BENZER HABERLER
X