Hürriyet, kızlara inanıyor
19 Mayıs 2023 18:21

Hürriyet, kızlara inanıyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Nokta Gazetesi’ne yaptığı açıklamada bu yıl 2’si garanti 4 şampiyona sahip olacaklarına inandıklarını belirtti ve İzmit Belediyespor’u Antalya’daki galibiyetinden ötürü tebrik etti.

 

KUSURSUZ SAVUNMA

Alanya 75. Yıl Spor Salonu’nda oynanan Alanya Belediyesi Antalya Güneşi - İzmit Belediyespor 1. Lig Kadınlar  Basketbol Final serisi 3. maçını İzmit temsilcisi 65-61 kazandı ve seride 2-1 öne geçti. Maçın başından sonuna kadar çekişme hakimdi. İzmit ekibi maçta bir ara 51-43 geride olmasına karşın son 13 dakikada inanılmaz bir savunma direnci ortaya koydu ve bu süreci 22-10 ile geçerek maçı kazanmasını bildi.

 

NEFES ALDIRMADI

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Perşembe günü İzmit’e şampiyon döneceklerine inandıklarını belirtti ve Nokta Gazetesi’ne şu açıklamayı yaptı. Kızlarımızı, hocalarımızı, personelimizi galibiyetten ötürü kutlarım. Yine önemli bir savunma gayretiyle sonuca ulaştık. Çocuklar çok iyi mücadele etti, özellikle son 10 dakikada rakibine nefes aldırmadı.

 

PERŞEMBE BU İŞİ ÇÖZÜN

Soyunma odasında da dedim… Perşembe günü bu işi çözmelerini istedim. İnanıyorum ki İzmit Belediyespor İzmit’e, şehre şampiyon dönecek. Bugün Kocaelispor işi bitirdi çok şükür. Geçtiğimiz hafta Kocaelispor 17 yaş grubumuz çok önemli bir başarı elde etti ve Türkiye şampiyonu oldu. Bu arada unutmadan geçemeyeceğim. Belediye Derincespor’un başarısını alkışlamamız gerekiyor.

 

ÇOK YAKIN

Yanlış bilmiyorsam lider Mersin ile arasındaki farkı 2 puana düşürdü. İnşallah onlar da son haftaki skorların ardından şampiyon olurlar ve bizleri onurlandırırlar. Dediğim gibi, Kocaelispor’umuz ve gençlerimiz işi bitirdi. Sırada İzmit Belediyespor’umuz ve ardından Belediye Derincespor’umuz var. Bu sezon bu şehir 4 şampiyonluk birden yaşamaya çok yakın. Emeği geçen herkesi kutlarım.

 

Güncelleme: 19 Mayıs 2023 18:24
Başak Yemek
Arslan Teknik
X