İzmit Belediyespor, Federasyon Kupası’na odaklandı
10 Eylül 2022 00:18

İzmit Belediyespor, Federasyon Kupası’na odaklandı

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi temsilcimiz İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi form tutmak adına hazırlık maçları oynamaya devam ediyor. Mavi yeşilliler 13 Eylül’de Federasyon Kupası maçlarını bekliyor.

 

İKİ MAÇ YAPTILAR

Yeni sezonda ilimizi Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde temsil edecek olan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, şampiyonluk hedeflediği sezonun öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yeni bir ekip oluşturan ve antrenmanlarını sıkı bir şekilde sürdüren İzmit ekibi, maç ritmi kazanmak için Beşiktaş ve Gölcük Basket U-16 Erkek Takımı ile hazırlık müsabakalarına çıktı.

 

 

İYİ YOLDALAR

Hafta içerisinde Atatürk Spor Salonu’nda Gölcük Basket U16 Erkek Basketbol Takımıyla antrenman maçı yapan İzmit Belediyespor, rakibini 94-58 mağlup etti. Bu maçtan iki gün sonra İstanbul’da parkeye çıkan İzmitli periler, Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Beşiktaş ile karşı karşıya geldi. Maçın genelinde iyi bir görüntü ortaya koyan İzmit ekibi, güçlü rakibine 76-58 mağlup oldu. 13 Eylül’de Federasyon Kupası maçlarına çıkacak olan İzmit ekibi, çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edecek.

 

 

FEDERASYON KUPASI D GRUBU

 

İZMİT BELEDİYESPOR

Antalya Güneşi

Yalova VIP

Tarsus Belediyesi

Güncelleme: 10 Eylül 2022 00:37
BENZER HABERLER
X