İzmit Belediyesporlu Ayşe Cora 10 sayı ile oynadı
11 Kasım 2023 11:55

İzmit Belediyesporlu Ayşe Cora 10 sayı ile oynadı

Kadın Basketbol Milli Takımımızın Slovakya karşısında elde ettiği farklı galibiyette İzmit Belediyespor’un başarılı sporcusu Ayşe Cora da oynadı ve Slovakya potasına 10 sayı attı.

 

İNANILMAZDI

Ayşe Cora maçın ardından şu şekilde konuştu: İzmit’te biz kendi kulüp maçımız da çok güzel seyirci oluyor. Ben Ankara’da da İstanbul’da da oynadım milli takım maçlarına çıktım bugünkü milli takım atmosferi inanılmazdı. Salondaki merdivenler bile görülmüyordu, tıklım tıklım doluydu. Hatta 5 bin kişilik salona 7 bin kişi gelmiş. Tüm Türk halkına armağan ediyoruz bu galibiyeti. İzmit halkına çok teşekkür ediyoruz.

 

ANLAMLI GALİBİYET

Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Çünkü Slovakya’ya geçen yaz guruplarda yenilmiştik. Bizim için ayrı bir önemi vardı bu maçın. İzmit halkının karşısında, televizyonda bizi destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz, bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılı tekrardan kutlu olsun yarın da 10 Kasım. Bugün tabii seviniyoruz ama yarın yasımız ve üzüntümüz çok derin. Her yıl olduğu gibi, tarifi çok zor duygular.

Güncelleme: 11 Kasım 2023 11:57
BENZER HABERLER
X