Nilay Aydoğan’ı ebediyete uğurladık
17 Şubat 2023 12:40

Nilay Aydoğan’ı ebediyete uğurladık

2015-2016 sezonunda İzmit Belediyespor’da da forma giyen ve depremde hayatını kaybeden Çankaya Belediyesi'nin milli basketbolcusu Nilay Aydoğan, Şehit Yaşar Musaoğlu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Kasımpaşa Tarihi Kulaksız Mezarlığı'nda toprağa verildi.

 

8’Lİ FİNALLER İÇİN TRANSFER EDİLMİŞTİ

2015-2016 sezonunda Bölgesel Lig’de mücadele eden İzmit Belediyespor’a İstanbul Bosna’dan transfer edilen Nilay Aydoğan mavi yeşilli kulübe 8’li finallerde oynaması için transfer edilmişti. Son olarak Çankaya Üniversitesi’nde forma giyen milli basketbolcu Kahramanmaraş merkezli ve 10 ilde de hissedilen depremlerde enkaz altında kalarak hayatını kaybetmişti.

 

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Milli maçlar dolayısıyla lige verilen arada babaannesini ziyaret etmek için Malatya'ya giden ve burada hayata gözlerini yuman Aydoğan son yolculuğuna uğurlandı. Aydoğan'ın cenaze törenine akrabalarının yanı sıra spor ve medya camiasından birçok isim katıldı. Şehir Yaşar Musaoğlu Camii'nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Nilay Aydoğan'ın naaşı Kasımpaşa Tarihi Kulaksız Mezarlığı'na defnedildi.

Güncelleme: 17 Şubat 2023 12:40
KOTO
X