Smaçların efendisi Yiğit Sezgin İNANIYOR!
Salon Sporları
02 Aralık 2021 Perşembe 22:23

Smaçların efendisi Yiğit Sezgin İNANIYOR!

Başkanlığını Avukat Semih Türeyen’in yaptığı Şirintepe Gençlerbirliği Spor Kulübü basketbolda da atağa geçti. Genel asistan Ergün Önyılmaz’ın koordinesindeki takım antrenmanlarını deneyimli antrenör Tezer Tuğcu nezdinde İzmit Atatürk Spor Salonu ve Kartepe Hergeleci İbrahim salonlarında yapıyor.

 

LEVENT BERNA İLE BİRLİKTE

Kulübün başarılı sporcularından, geçmiş NBA yaz kampına katılan ve aynı zamanda takım kaptanlığını yapan Yiğit Sezgin gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: 6-7 arkadaş 2 yıldır birlikte basketbol oynuyoruz. Kaptan yardımcımız Levent Berna ile takım kurma fikrini oluşturduk ve daha sonrasında da mevkilerine göre en kaliteli oyuncuları ailemize kattık.

 

 

ELLERİNDEN GELENİ YAPIYORLAR

Tek isteğimiz ise bizlere destek çıkacak bir başkan kulüptü. Sağ olsunlar, Şirintepe Gençlerbirliği bize sahip çıktı ve isteklerimizi geri çevirmedi. Avukat Semih Türeyen himayelerinde Genel Asistanımız Ergün Önyılmaz bizler için ellerinden geleni yapıyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederim. Yaşadığım onca sakatlığa rağmen hala ilk günkü heyecan ile mücadele veriyorum. Bu sezon şampiyon olacağımızdan hiç bir şüphem yok.

 

Spor41

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:23
08:07
13:24
16:03
18:21
19:53