Teşekkürler Akyol!
06 Ekim 2021 00:56

Teşekkürler Akyol!

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaelispor'un altyapıdan sorumlu yöneticisi Zeynel Abidin Akyol ile bir araya geldi.

 

KURMAYLAR DA YER ALDI

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, UMF Yapı İzmit Belediyespor'un yeni sezon tanıtımının ardından Köseköy'e giderek Kocaelispor'un altyapıdan sorumlu yöneticisi Zeynel Abidin Akyol'u ziyaret etti. Ziyarette, İzmit Belediyesi Başkan Vekili ve SARBAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Sarıca, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, UMF Yapı İzmit Belediyespor Başkanı Uğur Koştur ve UMF Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Peksoy da hazır bulundu

 

ALT YAPIYA VURGU

Başkan Hürriyet, basketbol, atletizm, futbol, bisiklet, güreş ve diğer tüm branşlarda takımları genç sporculardan kurmaya özen gösterdiklerini belirterek altyapıya büyük önem verdiklerini kaydetti. UMF Yapı’nın İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’na ana sponsor olmasında önemli katkısı bulunan Kocaelispor yöneticisi Zeynel Abidin Akyol ise ziyaretlerinden ötürü başkan Hürriyet ile beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.

Güncelleme: 06 Ekim 2021 00:56
BENZER HABERLER
Başak Yemek
Arslan Teknik
X