Turgut Taşçı destek bekliyor
10 Eylül 2023 12:46

Turgut Taşçı destek bekliyor

Bu sezonun ilimizi Erkekler Basketbol 2. Ligi’nde temsil eden Karamürsel Bey Spor Kulübü’nde Başantrenör Turgut Taşçı’dan destek çağrısı geldi.

 

BU LİGLERE KATILACAĞIZ

Deneyimli antrenör yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Sporseverlere duyurulur… 2023-2024 sezonunda daha önce Karamürsel Gençlik olarak liglerde mücadelemizi uzun yıllardır sürdürdük. yeni sezonda da Karamürsel Bey Spor Kulübü olarak mücadelemizi vereceğiz.2023-2024 sezonunda Erkekler Basketbol 2. Ligi, Ümit Erkekler Ligi, U-18 Genç Erkekler, U-16 Yıldız Erkekler, U-14 Erkekler ve U-12 Erkekler branşlarında müsabakalara katılarak Karamürsel'imizi en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesini verecektir.

 

BEKLİYORUZ

Bu kapsamda bizlere destek veren kurum, kuruluşları buradan ve kulübümüzün sayfasından paylaşacağız. Kulübümüz Karamürsel'imizi en iyi bir şekilde temsil etmek için sonuna kadar mücadelesini verecektir. Karamürsel'imizi daha güzel temsil etmek için birlik olalım, destekleyelim. Sponsor olmak, göğüs reklamı vermek isteyen firmaları bekliyoruz. Her şey Karamürsel'imiz için!

Güncelleme: 10 Eylül 2023 12:47
Başak Yemek
Arslan Teknik
X