Yahya Kaptan şov!
07 Nisan 2023 18:36

Türkiye finallerine 1 adım kaldı Yahya Kaptan şov! "3-0"

İlimizi Yalova'daki Küçük Erkekler Voleybol Grup müsabakalarında temsil eden İzmit Yahya Kaptan Spor Kulübü ilk maçında Tekirdağ Çerkezköy ile karşı karşıya geldi. Üçüncü set dışında rahat bir maç çıkaran ekibimiz mücadeleden 25-15, 25-17, 26-24’lük set skorları ile 3-0 galip ayrıldı ve şampiyonaya galibiyetle başladı.

 

YALOVA'YI GEÇERLERSE İŞİ BİTİRİYORLAR

Başarılı antrenör Besim Subaşı’nın koordinesindeki Yahya Kaptan Küçük Erkek Voleybol takımı yarın (Cumartesi) ev sahibi Yalova Gençlik Spor Kulübü ile karşılaşacak. Temsilcimiz bu maçı kazanırsa gruptan çıkmayı garantileyecek ve 25 Mayıs – 1 Haziran tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.

 

KÖRFEZ GENÇLERBİRLİĞİ DİREKT FİNALLERE KALMIŞTI

Yahya Kaptan son maçında ise pazar günü Bursa İnegöl ile karşı karşıya gelecek. Geride bıraktığımız sezon Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasına giren Körfez Gençlerbirliği Küçük Erkekler Voleybol takımı Türkiye finallerine doğrudan katılacak. Öte yandan Körfez Gençlerbirliği Midi Kız Takımı ise Tekirdağ’daki şampiyonada ilk maçını kaybetti.

Güncelleme: 07 Nisan 2023 18:41
BENZER HABERLER
X